Сучасні платформи узгодження рішень: басейнові ради вже проводять засідання у форматі Skype-конференції

опубліковано 25.11.2019 09:44

Саме у такому форматі, нещодавно, а саме  22 листопада, відбулось засідання басейнової ради Південного Бугу. Під час заходу було обговорено ряд важливих питань.
Варто зазначити, що завдяки проведенню засідання в режимі Skype-конференції у заході змогли взяти участь члени ради з усіх семи областей басейну річки Південний Буг.
Заступник голови басейнової ради, начальник БУВР Південного Бугу Андрій Магера поінформував про стан підготовки елементів Плану управління річковим басейном Південного Бугу (ПУРБ) у 2019 році та плани щодо його розроблення у 2020 році.
Крім того, було презентовано напрацювання щодо зон і територій басейну річки Південний Буг, які підлягають охороні, та їх картування: стан, проблеми та шляхи їх вирішення.
Про залучення потенціалу науки та освіти для вирішення проблем басейну річки Південний Буг доповів Олександр Мудрак – представник Вінницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги. Акцентував увагу на огляді спеціальностей закладів вищої освіти, розташованих на території басейну річки Південний Буг, та тематиці захищених дисертаційних робіт з питань проблем цього басейну за часів незалежності України в цілому та в останні роки зокрема.
Голова басейнової ради Південного Бугу Віталій Мокін інформував про проведення Міжнародного конкурсу серед учнів та студентів зі штучного інтелекту, системного аналізу та передбачення якості води у басейні р.Південний Буг у 2019 році на базі платформи Kaggle (Google).
Насамкінець учасниками заходу було затверджено план роботи басейнової ради р. Південний Буг на 2020 рік.