ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві 8 жовтня 2021 року

опубліковано 08.10.2021 13:05

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ

установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві

8 жовтня  2021 року                                                                          
 
Присутні: кандидати у члени громадської ради – усього 26 осіб, І.Ковальов – директор департаменту водних ресурсів, члени ініціативної групи.
 
І.Ковальов звернувся до присутніх з вітальним словом і наголосив, що одним з найважливіших факторів досягнення успіху щодо сталого управління водними ресурсами є максимальне залучення усіх заінтересованих сторін. Агентство завжди відкрите до діалогу з громадськістю.
 
СЛУХАЛИ: С.Юрчика, уповноваженого представника ініціативної групи, який коротко ознайомив присутніх з процесом підготовки установчих зборів.
 
С.Юрчик запропонував визначити кількісний склад громадської ради.
 
ВИРІШИЛИ: підтримати одноголосно кількісний склад громадської ради 26 осіб.
 
СЛУХАЛИ: С.Юрчика, який запропонував пакетне голосування за членів громадської ради.
 
ВИРІШИЛИ: підтримати одноголосно.
 
СЛУХАЛИ: С.Юрчика, який запропонував обрати головуючого на установчих зборах голову ініціативної групи І.Брагінця, секретарем – О.Сидоренко, а членами лічильної комісії С. Юрчика, О.Яворську, Ю.Киркач.
 
ВИРІШИЛИ: підтримати одноголосно.
 
СЛУХАЛИ: І.Брагінця, який поставив на голосування пропозицію обрати членами громадської ради усіх присутніх кандидатів на установчих зборах.
 
ВИРІШИЛИ: підтримати одноголосно.
 
Головуючий привітав усіх присутніх з обранням до громадської ради та оголосив перерву для підписання Наказу Держводагентства з формування нового складу громадської ради.
 
Головуючий на установчих зборах                                    І.Брагінець
 
Секретар                                                                              О.Сидоренко