ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві

опубліковано 27.09.2021 09:31

23 вересня 2021 року                                                                          № 2
 
Присутні: І.Брагінець, О.Сидоренко, І.Гопчак, С.Юрчик, О.Яворська,  О.Казловцева, О.Канська, Н.Тереба, всього 8 осіб.
 
Порядок денний засідання:
  1. Розгляд документів, поданих представниками інститутів громадянського суспільства, які бажають брати участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.
  2. Затвердження списку кандидатів для участі в установчих зборах з формування громадської ради при Держводагентстві.
  3. Затвердження списку представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах.
  4. Визначення уповноваженого представника ініціативної групи, який відкриватиме установчі збори.
  5. Обговорення формату проведення установчих зборів у разі погіршення епідеміологічної ситуації.
 
1. Розгляд документів, поданих представниками інститутів громадянського суспільства, які бажають брати участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.
 
СЛУХАЛИ: І.Брагінця, голову ініціативної групи, який доповів, що до ініціативної групи надійшло 30 заяв від представників інститутів громадянського суспільства, які бажають взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві. Члени ініціативної групи детально розглянули пакети поданих документів від усіх представників інститутів громадянського суспільства.
 
2.      Затвердження списку кандидатів для участі в установчих зборах з формування громадської ради при Держводагентстві.
 
СЛУХАЛИ: І.Брагінця, який запропонував затвердити список осіб, які візьмуть участь в установчих зборах.
 
ВИРІШИЛИ: затвердити список представників громадянського суспільства (29 осіб), документи яких відповідають встановленим вимогам і які можуть брати участь  у засіданні установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві. Не пізніше, ніж за п’ять днів до проведення установчих зборів, оприлюднити цей список на офіційному сайті Держводагентства.
 
3.      Затвердження списку представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах.
 
СЛУХАЛИ: І.Брагінця, який зазначив, що члени ініціативної групи, під час опрацювання заяв від представників інститутів громадянського суспільства, у заяві від громадської спілки «Асоціація Меліоратор» виявили невідповідність Положенню про громадську ради при Держводагентстві. Зокрема у зв’язку з порушеннями п. 12 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації затверджену Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 та п. 12 Положення про Громадську раду при Держводагентстві затвердженого Наказом Державного агентства водних ресурсів України від 15.01.2020 № 34 при подачі документів для участі в установчих зборах.
 
ВИРІШИЛИ: відмовити громадській спілці «Асоціація Меліоратор» в участі в установчих зборах, як такій, що не відповідає Положенню про громадську раду. Відповідного листа надіслати заявнику.
 
4.      Визначення уповноваженого представника ініціативної групи, який відкриватиме установчі збори.
 
СЛУХАЛИ: І.Брагінця, який запропонував кандидатуру С.Юрчика як уповноваженого представника ініціативної групи, який відкриватиме установчі збори.
 
ВИРІШИЛИ: підтримали кандидатуру С.Юрчика одноголосно.
 
5.      Обговорення формату проведення установчих зборів у разі погіршення епідеміологічної ситуації.
 
СЛУХАЛИ: І.Брагінця щодо можливого формату проведення установчих зборів у разі погіршення епідеміологічної ситуації у Києві.
 
ВИРІШИЛИ: у разі погіршення епідеміологічної ситуації у Києві з метою запобігання поширенню інфекції установчі збори провести у режимі онлайн з використанням сучасних засобів зв’язку, які забезпечить Держводагентство.
 
 
 
Голова ініціативної групи                                                    І.Брагінець
 
Секретар ініціативної групи                                                О.Канська