Протокол установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві від 09.10.2019

опубліковано 15.10.2019 08:59

ПРОТОКОЛ
установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві
 
9 жовтня 2019 року                                                                                 м. Київ
 
Присутні: представники інститутів громадянського суспільства, представники Держводагентства (список додається).
Усього: 27 осіб.
 
Порядок денний засідання:
1. Інформація ініціативної групи щодо підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві
2. Обрання робочих органів установчих зборів (голови зборів, секретаря, лічильної комісії).
3. Обрання членів громадської ради при Держводагентстві.
 
1. Інформація ініціативної групи щодо підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Держводагентстві
 
СЛУХАЛИ: В.Ковтуненко – секретаря ініціативної групи, начальника управління комунікацій з громадськістю та захисту інформації Держводагентства (відповідно до протоколу засідання ініціативної групи від 23.09.2019 № 3 В.Ковтуненко обрано представником ініціативної групи, яка інформуватиме про підготовку до установчих зборів).
 
Ініціативною групою проведено 3 засідання, на яких розроблено порядок подання заяв для участі в установчих зборах, визначено дату, час та місце проведення установчих зборів, обрано уповноваженого представника ініціативної групи, який відкриватиме установчі збори.
За рішенням ініціативної групи прийом заяв для участі в установчих зборах відбувався з 27 серпня по 9 вересня 2019 року.
За цей час подано 29 пакетів документів від представників інститутів громадянського суспільства. Подані пакети документів було розглянуто ініціативною групою на засіданні, яке відбулося 23.09.2019, та виявлено певні неточності та невідповідності. Інститутам громадянського суспільства, у документах яких було виявлено невідповідності, було надіслано електронні повідомлення з пропозиціями щодо їх усунення у термін до 28.09.2019. У свою чергу представники інститутів громадянського суспільства вчасно усунули невідповідності.
2 представникам інститутів громадянського суспільства відмовлено в участі в установчих зборах.
Зокрема, відмовлено громадській організації «Лірос» - представнику Бадері Лілії Олександрівні, у зв’язку з невідповідністю делегованого представника вимогам, установленим абз. 2, 3, 5 п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996. Також у витягу з протоколу засідання ГО «Лірос» інститут громадянського суспільства делегував свого представника для участі в установчих зборах щодо обрання нового складу громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації.
Також відмовлено Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» - директору Маслову Юрію Костянтиновичу, у зв’язку з невідповідністю делегованого представника вимогам абз. 7 п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996. Зокрема, до складу громадської ради не можуть бути обрані народні депутати, депутати місцевих рад, а Ю.Маслов є дійсним депутатом Одеської обласної ради.
У результаті допущеними до установчих зборів були 27 представників інституту громадянського суспільства. Відповідні документи (біографічні довідки, фото, мотиваційні листи, відомості щодо результатів діяльності інститутів громадянського суспільства) були розміщені на офіційному вебсайті Держводагентства.
Разом з тим, на засідання установчих зборів не з’явилися О.Марушевська – представник закарпатської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, О.Жовтоног – директор міжнародної громадської організації «Прімавера» та О.Пилипович – представник громадської організації «Регінальне агентство стійкого розвитку», які завчасно повідомили про неможливість взяти особисту участь у зборах. Також не з’явився С.Размєтаєв – голова Харківської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, про що раніше не поінформував. Відповідно до п.13 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, зазначені особи були виключені зі списку кандидатів до складу громадської ради при Держводагентстві.
 
2. Обрання голови зборів, секретаря та лічильної комісії
 
СЛУХАЛИ: В.Ковтуненко секретаря ініціативної групи, начальника управління комунікацій з громадськістю та захисту інформації Держводагентства про обрання голови установчих зборів, яка внесла пропозицію обрати головою установчих зборів О.Сидоренко.
 
ВИСТУПИЛИ: С.Юрчик.
 
ВИРІШИЛИ: обрати головою установчих зборів О.Сидоренко – керівника напрямку з інтегрованого управління водними ресурсами Громадської спілки «Інтелектуальний центр з питань раціонального використання водних ресурсів України».
 
Результати голосування: «за» – одноголосно.
 
СЛУХАЛИ: О.Сидоренко про обрання лічильної комісії установчих зборів, яка внесла пропозицію обрати до складу лічильної комісії: С.Юрчика, Т.Марченко, О.Середу.
 
ВИСТУПИЛИ: С.Юрчик.
 
ВИРІШИЛИ: затвердити лічильну комісію установчих зборів у такому складі: С.Юрчик, Т.Марченко, О.Середа.
 
Результати голосування: «за» – одноголосно.
 
СЛУХАЛИ: О.Сидоренко про обрання секретаря установчих зборів, яка внесла пропозицію обрати секретарем установчих зборів Ю.Киркач – заступника голови громадської організації «Сіверський Донець-відродження».
 
ВИСТУПИЛИ: С.Заровська.
 
ВИРІШИЛИ: обрати секретарем установчих зборів Ю.Киркач – заступника голови громадської організації «Сіверський Донець-відродження».
 
Результати голосування: «за» – одноголосно.
 
3. Обрання членів громадської ради при Держводагентстві
СЛУХАЛИ: О.Сидоренко – голову установчих зборів, яка внесла пропозицію відповідно до п.7 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, яке затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, якщо кількість кандидатів до складу громадської ради дорівнює або менше її кількісного складу, визначеного ініціативною групою, рейтингове голосування на установчих зборах або рейтингове електронне голосування не проводиться. У такому разі всі кандидати, документи яких відповідають установленим вимогам, вважаються обраними до складу громадської ради.
 
ВИСТУПИЛИ: С.Юрчик вніс пропозицію обрати членів громадської ради при Держводагентстві, які є присутні на установчих зборах, у зв’язку з тим, що кількісний склад громадської ради менше 35 осіб, а на установчих зборах присутні представники 22 інститутів громадянського суспільства.
 
ВИРІШИЛИ обрати членами громадської ради при Держводагентстві:
 
 1. Білика Ігоря Михайловича.
 2. Білоконя Вадима Юрійовича.
 3. Брагінця Ігоря Васильовича.
 4. Гопчака Ігоря Васильовича.
 5. Заровську Світлану Миронівну.
 6. Іванову Ліліану Миколаївну.
 7. Іванціва Василя Володимировича.
 8. Квасову Валентину Миколаївну.
 9. Киркач Юлію Валентинівну.
 10. Куруленка Святослава Сергійовича.
 11. Марченко Тетяну Петрівну.
 12. Мельничука Віктора Павловича.
 13. Неліпу Андрія Володимировича.
 14. Розметанюка Василя Івановича.
 15. Середу Олександра Івановича.
 16. Сидоренко Олену Володимирівну.
 17. Смірнову Інну Сергіївну.
 18. Циганок Людмилу Василівну.
 19. Чауса Івана Володимировича.
 20. Юрчика Сергія Валерійовича.
 21. Яворську Олену Григорівну.
 22. Яцюка Михайла Васильовича.
 
Голова установчих зборів
з формування нового складу
громадської ради при Держводагентстві                                        О.Сидоренко
 
 
Секретар установчих зборів                                                            Ю.Киркач