Протокол онлайн-засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України від 18.03.2021 № 6

опубліковано 22.03.2021 09:59

ПРОТОКОЛ ЗАСІДАННЯ
 
Київ
 
18 березня 2021 року                                                                                      № 6
 
Головував: голова громадської ради І.Брагінець.
Присутні: члени громадської ради при Держводагентстві, представники Держводагентства.
У засіданні взяли участь Голова Держводагентства В.Шліхта та перший заступник Голови Держводагентства О.Кузьменков.
Усього: 18 осіб.
 
Порядок денний засідання:
1.      Обрання секретаря громадської ради при Держводагентстві.
2.      Затвердження звіту про роботу громадської ради при Держводагентстві за 2019-2020 рр.
3.      Затвердження плану роботи громадської ради при Держводагентстві на 2021 рік.
4.      Підготовка до зрошувального сезону 2021 року. Стан водної інфраструктури, формування вартості послуг з водопостачання.
5.      Про поточну ситуацію щодо пропуску весняного водопілля.
 
На початку засідання з вітальним словом виступив Голова Державного агентства водних ресурсів України Валентин Шліхта, який подякував за запрошення долучитися до обговорення та акцентував, що Агентство завжди відкрите до діалогу з громадськістю.
Голова Держводагентства відповів на запитання членів громадської ради, зокрема щодо ситуації з пролонгацією терміну дії  загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро. Валентин Шліхта розповів, що проєкт вже проходить узгодження усіх зацікавлених сторін, у тому числі органів місцевої влади, а також вніс пропозицію винесення проєкту на обговорення членами ради. Насамкінець очільник Агентства побажав громадській раді ефективної роботи та висловив сподівання щодо збільшення частоти засідань громадської ради.
 
1. Обрання секретаря громадської ради при Держводагентстві.
СЛУХАЛИ: І.Брагінця – голову громадської ради при Держводагентстві, який запропонував підтримати кандидатуру провідного фахівця відділу із забезпечення роботи Голови та зв’язків з громадськістю Ольгу Канську на посаду секретаря громадської ради.
ВИСТУПИЛИ: О.Сидоренко.
ВИРІШИЛИ: Підтримати запропоновану кандидатуру.
 
2. Затвердження звіту про роботу громадської ради при Держводагентстві за 2019-2020 рр.
СЛУХАЛИ: І.Брагінця – голову громадської ради при Держводагентстві, який прозвітував про діяльність громадської ради  за 2019-2020 рр., акцентував увагу на її результатах та висловив сподівання, що у поточному році громадська рада працюватиме активніше та ефективніше.
ВИРІШИЛИ: Затвердити одноголосно.
 
3. Затвердження плану роботи громадської ради при Держводагентстві на 2021 рік.
ВИСТУПИЛИ: А.Неліпа, М.Язюк, І.Брагінець, О.Сидоренко.
ВИРІШИЛИ: Прийняти за основу. Пропозиції до плану роботи на 2021 рік подати до 29 березня, а на наступному засіданні (попередня дата 8 квітня) затвердити в цілому.
 
4. Підготовка до зрошувального сезону 2021 року. Стан водної інфраструктури, формування вартості послуг з водопостачання.
СЛУХАЛИ: В.Розгона – заступника директора департаменту-начальника відділу взаємодії з водогосподарськими організаціями департаменту управління водними ресурсами, який детально розповів про хід виконання завдань з підготовки меліоративних систем відповідно до наказу Держводагентства від 18.12.2020 №1106 «Про заходи щодо підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до роботи в 2021 році». Також В.Розгон поінформував, що проведення ремонтних робіт на об’єктах інженерної інфраструктури та насосних станцій міжгосподарських зрошувальних системах на площі 624,8 тис. га будуть завершені до 1 квітня 2021 року.
ВИРІШИЛИ: Взяти до уваги озвучену інформацію.
 
5. Про поточну ситуацію щодо пропуску весняного водопілля.
СЛУХАЛИ: Заступника директора департаменту-начальника відділу забезпечення водними ресурсами Держводагентства І.Гопчака про поточну ситуацію щодо пропуску весняного водопілля, зокрема можливого підтоплення поселень Карпатського регіону.
ВИСТУПИЛИ: М.Яцюк.
ВИРІШИЛИ: Взяти до уваги.
 
Голова громадської ради                                                                І.Брагінець
 
Секретар громадської ради                                                           О.Канська