Про роботу з інформаційними запитами у жовтні 2020 року

опубліковано 19.11.2020 13:56

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 28 запитів на отримання публічної інформації (для порівняння - у минулому році за жовтень ця кількість становила 24 запити) .
 
З них 20 запитів надійшли від громадян, 1 – від юридичної особи, 7 – від ЗМІ.
 
Із загальної кількості 9 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 19 – отримано електронною поштою.
 
19 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 9 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 2, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України – 7).
 
Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, що стосувалися водних об’єктів України, зокрема, стосовно надання інформації щодо загального екологічного стану р. Стугна, р. Трубіж, р. Псел, р. Хорол, про заходи щодо державного моніторингу вод та контролю за забрудненням річок, щодо видачі дозволів на спецводокористування та ін.
 
Разом з тим, деякі запитувачі зверталися із проханням надати завірені копії документів, розпорядником яких є Держводагентство.
 
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.