Про роботу з інформаційними запитами у вересні 2022 року

опубліковано 05.10.2022 14:12

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 20 запитів на отримання публічної інформації. З них 10 запитів надійшли від громадян, 10 - від юридичних осіб.
 
Із загальної кількості 7 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 6 – через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 7 отримано за допомогою поштового зв’язку.
 
Безпосередньо до Держводагентства надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації, 6 перенаправлено з інших центральних органів виконавчої влади, зокрема, 2 запити отримано з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 2 – з Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, 1 – з Міністерства аграрної політики та продовольства України та 1 - з Державного агентства меліорації та рибного господарства України.
 
Запитувачі зверталися, зокрема, з проханням про надання інформації щодо статусу та характеристик річки Дністер, нормального підпірного рівня води в Горішньо-Івачівському водосховищі, проведення досліджень у ставках та розробки правил експлуатації ставків, видачі дозволів на проведення робіт на землях водного фонду, видачі дозволів на спецводокористування та ін.
 
Інформація, розпорядником якої є Держводагентство, надавалася запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».