Про роботу з інформаційними запитами у вересні 2021 року

опубліковано 04.10.2021 10:23

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшов 21 запит на отримання публічної інформації (для порівняння: протягом аналогічного періоду минулого року надійшло 29 запитів). З них 11 запитів надійшло від громадян, 8 - від юридичних осіб, 2 - від представників засобів масової інформації.
 
Із загальної кількості 10 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 5 – через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 4 – за допомогою поштового зв’язку, 2 – отримано нарочно.
 
Безпосередньо до Держводагентства надійшло 16 запитів на отримання публічної інформації, 5 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (3), Міндовкілля (2).
 
Запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавила інформація про видачу дозволів на спецводокористування, про відведення земельних ділянок, а також підтверджувальна інформація у вигляді копій документів, виданих Агентством.
 
Окрім того, запитувачі зверталися з проханням про надання інформації стосовно функціонування Дарницької ТЕЦ, щодо кількості річок в Україні, про обсяги водосховищ на річках України, про класифікацію водних об’єктів,  стосовно водного об'єкта в межах смт Коцюбинське тощо.
 
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.