Про роботу з інформаційними запитами у січні 2021 року

опубліковано 09.02.2021 09:36

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 25 запитів на отримання публічної інформації.
 
З них 2 запити надійшли від громадян, 6 – від юридичних осіб, 17 – від ЗМІ.
 
Із загальної кількості 7 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 17 – отримано електронною поштою, 1 – за допомогою поштового зв’язку.
 
18 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 7 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 2, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України – 4, Державна служба України з надзвичайних ситуацій – 1).
 
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація щодо видачі дозволів на спецводокористування. Саме це питання порушувалося у переважній кількості запитів.
 
Разом з тим, запитувачі зверталися також з проханням про надання копій наказів Держводагентства, копій паспортів водних об’єктів по м. Києву, копій документів стосовно озера Біле в Оболонському районі, інформації щодо збитків від повеней у 2020 році на Західній Україні, щодо розробки програмного забезпечення тендерів та закупівлі послуг на розробку пакетів програмного забезпечення, стосовно лабораторії моніторингу вод в Одесі та ін.
 
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.