Про роботу з інформаційними запитами у серпні 2022 року

опубліковано 05.09.2022 10:45

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 10 запитів на отримання публічної інформації. З них 6 запитів надійшли від громадян, 4 - від юридичних осіб.
Із загальної кількості 6 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 4 – через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
Безпосередньо до Держводагентства надійшло 5 запитів на отримання публічної інформації, 5 перенаправлено з інших центральних органів виконавчої влади, зокрема, 3 запити отримано з Секретаріату Кабінету Міністрів України, 1 – з Міністерства аграрної політики та продовольства України та 1 - з Чернігівської обласної державної адміністрації.
Запитувачі зверталися, зокрема, з проханням про надання інформації щодо річки Вільшанка у Черкаській області, про штучні водойми, стосовно дозволу на спецводокористування, про забезпечення ефективного та раціонального використання та охорони вод, щодо наслідків впливу війни на водні об’єкти, а також надання копій правил експлуатації водосховищ та дозволу на спецводокористування.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.