Про роботу з інформаційними запитами у серпні 2021 року

опубліковано 01.09.2021 13:54

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації (для порівняння: протягом аналогічного періоду минулого року надійшло 25 запитів). З них 10 запитів надійшло від громадян, 3 - від юридичних осіб, 1 - від представників засобів масової інформації.
 
Із загальної кількості 6 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 8 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
 
Безпосередньо до Держводагентства надійшло 6 запитів на отримання публічної інформації, 8 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (7), Міндовкілля (1).
 
Запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавила інформація щодо укладених договорів на здійснення біологічної меліорації водних об’єктів, про відведення земельних ділянок, а також підтверджувальна інформація у вигляді копій документів, виданих Агентством.
 
Окрім того, запитувачі зверталися з проханням про надання інформації щодо озера у с. Задвір’я Львівської області, про водні об’єкти Прилуцького району Чернігівської області тощо.
 
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.