Про роботу з інформаційними запитами у червні 2019 року

опубліковано 08.08.2019 11:52

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 11 запитів на отримання публічної інформації.

З них 7 запитів надійшло від громадян, 4 – від юридичних осіб.

Із загальної кількості 3 запити надійшли через СЕВ ЦОВВ, 4 – отримано електронною поштою, 4 – за допомогою поштового зв’язку.

8 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 3 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Міністерство екології та природних ресурсів України – 2, Державна служба статистики України – 1).

Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України, зокрема, стосовно вмісту нітратів, заліза та водневого показника у пунктах спостережень у місцях питних водозаборів за 2019 рік; щодо видачі дозволів на спецводокористування; про погодження паспортів водних об’єктів; щодо водного об’єкта у селищі Чапаєвка Голосіївського району м. Києва; щодо поверхневих водних об’єктів у м. Васильків Київської області та ін.

Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.