Про роботу з інформаційними запитами у листопаді 2019 року

опубліковано 09.12.2019 09:12

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 17 запитів на отримання публічної інформації.
З них 13 запитів надійшло від громадян, 4 – від юридичних осіб.
Із загальної кількості 5 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 11 – отримано електронною поштою, 1 – за допомогою поштового зв’язку.
13 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 4 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 2, Міністерство енергетики та захисту довкілля – 1, Державна екологічна інспекція – 1).
Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, пов’язаними із такими сферами діяльності Держводагентства, як дозвільна та експлуатаційна діяльність, а також використання коштів державного бюджету.
Разом з тим, як і раніше, у низці запитів порушувались питання, що стосувалися екологічного стану водних об’єктів України, зокрема, щодо стану річки Збруч, щодо екологічного стану річок у м. Харків, щодо обсягу скиду окремих забруднюючих речовин у водні об’єкти за 2017 рік; про надання інформації щодо річки Самара та ін.
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.