Про роботу з інформаційними запитами у липні 2021 року

опубліковано 10.08.2021 10:06

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 30 запитів на отримання публічної інформації (для порівняння: протягом аналогічного періоду минулого року надійшло 33 запити). З них 18 запитів надійшло від громадян, 12 - від юридичних осіб, запитів від представників засобів масової інформації протягом звітного періоду не надходило.
 
Із загальної кількості 15 запитів надійшло на адресу електронної скриньки Держводагентства, 6 отримано поштою, 9 - через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади).
 
Безпосередньо до Держводагентства надійшов 21 запит на отримання публічної інформації, 9 перенаправлено з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів (5), Міндовкілля (1), Львіська ОДА (2), Держрибагентство (1).
 
Запитувачів, які зверталися до Агентства, цікавила інформація щодо наявності водних ресурсів на території Хмельницької області, щодо видачі дозволів на спеціальне водокористування, а також підтверджувальна інформація у вигляді копій документів, виданих Агентством.
 
Окрім того, запитувачів цікавила інформація щодо Шолохівського водосховища у Дніпропетровській області, Добротвірського водосховища у Львіській області та Київського водосховища тощо.
 
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.