Про роботу з інформаційними запитами у грудні 2022 року

опубліковано 05.01.2023 08:16

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 19 запитів на отримання публічної інформації. З них 13 запитів надійшло від громадян, 6 - від юридичних осіб.
 
Із загальної кількості 12 запитів надійшло на електронну скриньку Держводагентства, 6 – через СЕВ ОВВ (Систему електронної взаємодії органів виконавчої влади), 1 отримано поштою.
 
Безпосередньо до Держводагентства надійшло 13 запитів на отримання публічної інформації, 6 отримано з інших центральних органів виконавчої влади (1 перенаправлено із Секретаріату Кабінету Міністрів України, 2 – з Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, 1 – з Державного агентства меліорації та рибного господарства України, 1 – з Державної служби статистики України та 1 – з Державної екологічної інспекції України).
 
Запитувачі, зокрема, зверталися до Агентства з проханням надання інформації щодо видачі дозволу на спецводокористування, про споживання питної води, про водний об'єкт «Водосховище Брусилівське», щодо скринінгів проб вод, про екологічний стан р. Сула, щодо переліку та місць розташування водних об’єктів на території Благодатненської територіальної громади, стосовно встановлення колеса на р. Угнів та ін.
 
Інформація, розпорядником якої є Держводагентство, надавалася запитувачам у межах вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».