Про роботу з інформаційними запитами у грудні 2020 року

опубліковано 13.01.2021 09:41

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 19 запитів на отримання публічної інформації.
 
З них 10 запитів надійшли від громадян, 7 – від юридичних осіб, 2 – від ЗМІ.
 
Із загальної кількості 5 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 12 – отримано електронною поштою, 2 – за допомогою поштового зв’язку.
 
14 запитів на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 5 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 4, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України – 1).
 
Запитувачів, які зверталися до Агентства, найбільше цікавила інформація, що стосується водних об’єктів України. Зокрема, запитували інформацію щодо р. Тиса, щодо земель водного фонду, щодо видачі дозволів на проведення днопоглиблювальних робіт на землях водного фонду, щодо видачі дозволів на спецводокористування, надання паспортів водних об’єктів (Совка, Бичівка, Ветеринарна), водного об’єкта між селами Новаки та Грозине у Житомирській області, надання копії плану управління річковим басейном Дніпра, щодо наявності проєкту землеустрою (озеро Шапарня у Київській області) та ін.
 
Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.