Про роботу з інформаційними запитами у червні 2020 року

опубліковано 15.07.2020 17:17

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 27 запитів на отримання публічної інформації.

З них 11 запитів надійшли від громадян, 7 – від юридичних осіб, 9 – від ЗМІ.

Із загальної кількості 4 запити надійшли через СЕВ ОВВ, 22 – отримано електронною поштою, 1 – за допомогою поштового зв’язку.

23 запити на отримання публічної інформації надійшли безпосередньо до Держводагентства, решту 4 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 1, Міністерство енергетики та захисту довкілля України – 2, Державна служба статистики України – 1).

Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, що стосувалися водних об’єктів України, зокрема, щодо видачі дозволів на спецводокористування, щодо надання інформації стосовно обвідного каналу Київської ГЕС, щодо будівництва у прибережній захисній смузі, щодо надання інформації про р. Козинку (Київська область), щодо надання інформації про водойму в с. Чабани Київської області та ін.

Разом з тим, значна частина запитувачів зверталася із проханням надати завірені копії документів, розпорядником яких є Держводагентство.

Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.