Про роботу з інформаційними запитами у березні 2020 року

опубліковано 07.04.2020 19:43

Протягом звітного періоду до Держводагентства надійшло 27 запитів на отримання публічної інформації (за аналогічний період минулого року кількість становила 23 запити).

З них 11 запитів надійшло від громадян, 14 – від юридичних осіб, від засобів масової інформації – 2.

Із загальної кількості 9 запитів надійшли через СЕВ ОВВ, 13 – отримано електронною поштою, 5 – за допомогою поштового зв’язку.

17 запитів на отримання публічної інформації надійшло безпосередньо до Держводагентства, решту 10 перенаправлено за належністю з інших органів влади (Секретаріат Кабінету Міністрів України – 7, Міністерство енергетики та захисту довкілля – 2, Дніпровське басейнове управління водних ресурсів – 1).

Запитувачі, які зверталися до Агентства, найбільше цікавилися питаннями, пов’язаними із такими сферами діяльності Держводагентства, як дозвільна та експлуатаційна діяльність, а також державний облік водокористування та кадрове забезпечення.

Зокрема, порушувались питання, що стосувалися надання інформації щодо:

регламенту промивки русла річки Інгулець;

видачі дозволів на спеціальне водокористування;

розроблення проєктів землеустрою;

наявності водосховищ, дамб, НС, водонапірних башт у Донецькій та Луганській областях;

проведення будівництва гідротехнічних споруд;

штатної чисельності ЦОВВ, трудових вакансій у м. Львові та ін.

Відповіді за запитами на інформацію надавалися запитувачам у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції Держводагентства.