Повідомити про корупцію

опубліковано 22.08.2017 09:28

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривачі), перебувають під захистом держави, право на захист у особи виникає у зв’язку з повідомленням нею про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.
 
Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо керівників та фахівців підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, та щодо посадових осіб Держводагентства.
 
Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом з питань запобігання корупції Купцовою Людмилою Анатоліївною та передаються працівникам Національного агентства з питань запобігання корупції згідно з вимогами законодавства.
 
 
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Повідомити про корупційне правопорушення +38(044)234-05-34, corruption@davr.gov.ua
 
Приймання повідомлень про зазначені факти проводиться у робочий час щодня, крім вихідних, а на електронну пошту цілодобово.
 
* інформація про корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про політичні партії в Україні»

Надіслати повідомлення про корупцію