Персональний склад басейнової ради Пруту та Сірету

опубліковано 16.12.2020 08:48

 

Склад басейнової ради Пруту та Сірету
 
Прізвище, ім’я, по батькові
члена басейнової ради
Організація, яку представляє
1
Абрам’юк Ігор Ігорович
Інститут гідробіології НАН України
2
Аврам Михайло Михайлович
Державна екологічна інспекція Карпатського округу
3
Бешлей Володимир
Васильович
Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради
4
Білоконь Микола Васильович
Управління екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації
5
Будзінський Богдан Миколайович
Чернівецький прикордонний загін
6
Бутницький Богдан Іванович
ТОВ «Буковель»
7
Гасимов Ріяфет Садиг огли
Державна екологічна інспекція Карпатського округу
8
Гафюк Володимир Георгійович
Вижницька ОТГ
9
Дикун Іван Степанович
Чернівецький гравійно-піщаний кар’єр
10
Заячук Мирослав Дмитрович
Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича
11
Кавуля Андрій Васильович
Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет
12
Колотило Михайло Петрович
Національний природний парк «Вижницький»
13
Корчемлюк Марта Василівна
Яремчанська міська екологічна громадська організація «МАМА-86-Яремче»
14
Кравчинський Руслан
Леонідович
Карпатський національний природний парк
15
Лосік Іван Іванович
Сторожинецька районна рада
16
Маслянчук Ігор Володимирович
КП МТК «Калинівський ринок»
17
Телесніцький Геннадій Никонович
ГО «Карпатська варта»
18
Михайлюк Роман Йосипович
 
Дністровське басейнове управління водних ресурсів
19
Негадайлова Тетяна Миколаївна
Чернівецький обласний центр з гідрометеорології
20
Перегінчук Ірина Тарасівна
КП «Коломияводоканал»
21
Пліхтяк Андрій Дмитрович
Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації
22
Ряба Віта Дмитрівна
КП «Чернівціводоканал»
23
Романишин Микола Романович
Чернівецька обласна державна адміністрація
24
Сіньковський Костянтин Володимирович
ГО «Громада рибалок Буковини»
25
Скрикуляк Світлана
Євгенівна
Громадська організація «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці»
26
Тураш Галина Олександрівна
ТОВ «Індик продукт»
27
Федоров Володимир Васильович
ТВД «Чернівецький рибокомбінат»
28
Бойчук Сергій Іванович
Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області
29
Фригович Володимир Васильович
Івано-Франківський обласний центр з гідрометеорології
30
Червінський Мирослав Васильович
ПП  «Степан Мельничук»
31
Чорноусенко Віталій Анатолійович
ПрАТ «Гравітон»
32
Шумко Анатолій Богданович
 
Снятинська міська рада
33
Ющенко Юрій Сергійович
Національний екологічний центр України