Персональний склад басейнової ради Пруту та Сірету

опубліковано 06.02.2019 09:24

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного агентства
водних ресурсів України
від 18.12.2018947

 

Склад басейнової ради Пруту та Сірету

Прізвище, ім’я, по батькові
члена басейнової ради
Організація, яку представляє

1

Заячук Мирослав Дмитрович

Чернівецька обласна державна адміністрація

2

Кавуля Андрій Васильович

Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет

3

Михайлюк Роман Йосипович

 

Дністровське басейнове управління водних ресурсів

4

 

Гасимов Ріяфет Садиг огли

 

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА

5

Робулець Сергій Васильович

Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області

6

Філіпчук  Валентин

Олександрович

Управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області

7

Шумко Анатолій Богданович

Снятинська міська рада

8

Лосік  Іван Іванович

Сторожинецька районна рада

9

Ряба Віта Дмитрівна

КП «Чернівціводоканал»

10

Маслянчук  Ігор Володимирович

КП МТК «Калинівський ринок»

11

Дикун Іван Степанович

Чернівецький гравійно-піщаний кар’єр

12

Федоров Володимир Васильович

ТВД «Чернівецький рибокомбінат»

13

Червінський Мирослав Васильович

ПП  «Степан Мельничук»

14

Колотило Михайло Петрович

Національний природний парк «Вижницький»

15

Кравчинський Руслан

Леонідович

Карпатський національний природний парк

16

Абрам’юк Ігор Ігорович

Інститут гідробіології НАН України

17

Скрикуляк Світлана

Євгенівна

Громадська організація «Новоселицька агенція економічного розвитку та транскордонної співпраці»

18

Ющенко Юрій Сергійович

Національний екологічний центр України

19

Корчемлюк Марта Василівна

Яремчанська міська екологічна громадська  організація «МАМА-86-Яремче»

20

Негадайлова Тетяна Миколаївна

Чернівецький обласний центр з гідрометеорології

21

Фригович Володимир Васильович

Івано-Франківський обласний центр з гідрометеорології

22

Будзінський Богдан Миколайович

Чернівецький прикордонний загін

23

Бутницький Богдан Іванович

ТОВ «Буковель»

24

Перегінчук Ірина Тарасівна

КП «Коломияводоканал»

25

Бешлей Володимир

Васильович

Департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради