Персональний склад басейнової ради Прип'яті

опубліковано 07.06.2021 08:27

Склад басейнової ради річки Прип´ять
 
№ з/п
Прізвище, ім'я, по батькові члена басейнової ради
 
Організація, яку представляє
1
Азима Василь Іванович
Басейнове управління водних ресурсів  річки  Прип'ять
2
Бакановський Ігор Георгійович
Асоціація фермерів та приватних землевласників Житомирської області
3
Берташ Борис Миколайович
Рівненська обласна організація Українського товариства охорони природи
4
Бренич Ігор Михайлович
Рівненська обласна організація «Українське товариство мисливців та рибалок»
5
Бундак Олена Анатоліївна
Волинська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги
6
Валявка Володимир Ярославович
Рівненська обласна рада
7
Веремчук Віталій В'ячеславович
Любешівська районна громадська організація «Світ навколо нас»
8
Герасімов Євгеній Генріхович
Національний університет водного господарства та природокористування
9
Гречаник Руслан Мар'янович
Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації
10
Громова Юлія Федорівна
Інститут гідробіології Національної академії наук України
11
Єпіфанцев Ігор Володимирович
Житомирський районний дитячо-юнацький військово-патріотичний клуб «САТУРН»
12
Захарчук Володимир Васильович
Департамент екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації
13
Зеленська Юлана Володимирівна
Княгининівська сільська рада
14
Караван Микола Ігорович
Громадська організація «Рідна Славутчина»
15
Карауш Андрій Петрович
Рівненське обласне виробниче комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»
16
Кислицин Федір Георгійович
ВП «Рівненська атомна електростанція»
17
Кірєєв Сергій Іванович
Державне спеціалізоване підприємство «Екоцентр»
18
Ковальова Лідія Анатоліївна
Іванківська дільниця Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра
19
Ковтун Андрій Васильович
Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
20
Кравчук Ростислав Сергійович
Регіональний офіс водних ресурсів у Волинській області
21
Кравчук Юрій Георгійович
ПП «Сазан»
22
Крамаренко Сергій Михайлович
Житомирська обласна рада
23
Лаврін Петро Ігорович
ПП Саган М.М.
24
Левицький Олександр Валентинович
ВП «Хмельницька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом»
25
Мазурик Ігор Якович
Коростенське комунальне підприємство «Водоканал»
26
Мартинюк Олександр Ярославович
ТзОВ «Лопатинський торфобрикетний завод»
27
Мосійчук Ігор Богданович
Регіональний офіс водних ресурсів у Рівненській області
28
Мельничук Тарас Васильович
Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник
29
Мерленко Ігор Михайлович
ГО «Чисте довкілля Волині»
30
Міронова Наталія Геннадіївна
Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги (ХОО ВЕЛ)
31
Музика Петро Феодосійович
Приватне акціонерне товариство «Теофіпольський цукровий завод»
32
Невмержицький Степан Миколайович
ТОВ «Райенерго»
33
Огей Вадим Вікторович
Ковельського УВКГ «Ковельводоканал»
34
Озеранець Олег Тарасович
Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області
35
Павленко Анатолій Гаврилович
Житомирська філія ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садибного матеріалу»
36
Паламарчук Іван Олексійович
ГО «Національний екологічний альянс»
37
Пікус Юрій Романович
Шепетівська районна організація УТМР
38
П'ятківський Ігор Омелянович
Управління екології та природних ресурсів Тернопільської  облдержадміністрації
39
Ройко Юрій Петрович
Волинська обласна рада
40
Серилко Юрій Степанович
Колективне підприємство «Житомирводпроект»
41
Стрищак Василь Іванович
Державна екологічна інспекція у Львівській області
42
Строк Сергій Борисович
КП «Луцькводоканал»
43
Тесля Олександр Андрійович
КП «Полонне тепловодопостачання»
44
Тимощук Вікторія Євгеніївна
 
Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації
45
Федорусь  Дмитро Ігорович
КП «Радехівське міське водоканалізаційне господарство»
46
Химин Михайло Васильович
Національний природний парк
«Припять-Стохід»
47
Хом'як Ігор Романович
ДСП «Чорнобильська АЕС»
48
Чернявський Павло Петрович
Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Захист та правопорядок»
49
Швая Андрій Дмитрович
ПрАТ «Рівнерибгосп»