06.02.2019 11:01
 Версія для друку

Персональний склад басейнової ради Причорномор'я

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства
водних ресурсів України
від 13.11.2018 № 848

 

Склад басейнової ради річок Причорномор’я

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради

Назва організації, установи

1

2

3

1

Андрієнко

Ігор Олегович

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра

2

Бевзюк

Лариса Василівна

Іванівська селищна рада

3

Берназ

Вадим Юрійович

ТОВ «Старокозацький сирзавод»

4

Братінов

Ігнат Васильович

ТОВ «Шампань України»

5

Волошин

Микола Миколайович

ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»

6

Галушкіна

Тетяна Павлівна

ГО «Жінки за довкілля»

7

Гоштинар Світлана Леонідівна

Одеський державний університет внутрішніх справ

8

Жуліцький Михайло Васильович

ФГ «Обрій»

9

Журавльов Сергій Володимирович

ПАТ «Одеський припортовий завод»

10

Захар’єв Дмитро Миколайович

Ширяївська райдержадміністрація

11

Ідаятов Володимир Аршидінович

Херсонська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги

12

Каражей  Олександр Михайлович

Миколаївська обласна рада

13

Кашульський Володимир Пантелеймонович

КВЕП «Подільскводоканал»

14

Лоць Ігор Степанович

Південно-Бузьке БУВР

15

Мазалова Ірина Петрівна

Державна екологічна інспекція в Одеській області

16

Махненко Тетяна Іванівна

Ширяївська селищна рада

17

Мац Дмитро Анатолійович

Миколаївська обласна державна адміністрація

18

Овчарук Валерія Анатоліївна

ГО «Українське метеорологічне та гідрологічне товариство»

19

Повович Андрій Іванович

ТОВ «Агроінвест»

20

Попутько Юрій Анатолійович

Херсонська обласна державна адміністрація

21

Потоп Василь Іванович

БУВР річок Причорномор'я та нижнього Дунаю

22

Праведний Вячеслав  Миколайович

Дочірнє підприємство «Клінічний санаторій

ім. Пирогова»

23

Рибалко Сергій Вікторович

ФГ «Аделаїда»

24

Слесаренок Світлана Федорівна

ГО «Чорноморський жіночий клуб»

25

Степаненко Сергій Миколайович

Одеський державний екологічний університет

26

Толкачева Зінаїда Миколаївна

ТОВ «Шагани»

27

Харлашин Олександр Олександрович

Одеська обласна рада

28

Чижик Олег Анатолійович

ДПВІ «Укрпівдендіпроводгосп»

29

Шабатура Юрій Володимирович

ТОВ «Ліга-50»

30

Швець Василь Сергійович

ПП «Чеське»