06.02.2019 09:28
 Версія для друку

Персональний склад басейнової ради нижнього Дунаю

Склад басейнової ради нижнього Дунаю

 

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради

Організація, яку представляє

 

1.

Авласенко

Олексій Олександрович

Управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області

2.

Александров

Борис Георгійович

Інститут морської біології НАН України

3.

Афанасьєва

Таміла Володимирівна

ГО «Одеська обласна рада миру»

4.

Берлінський

Микола Анатолійович

Одеський державний екологічний університет

5.

Бойченко

Віктор Петрович

ТОВ «Кристал Південь»

 

6.

Буланович

Павло Георгійович

Державна екологічна інспекція в Одеській області

7.

Бушуєв

Сергій Генріхович

ДП Одеський центр Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства та океанографії

8.

Волошкевич

Олександр Миколайович

Дунайський біосферний заповідник НАН України

9.

Голодницький

Олександр Григорович

Філія «Дельта-лоцман» державного підприємства «Адміністрація морських портів України»

10.

Готко

Сергій Миколайович

Департамент з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської ОДА

11.

Домікан

Володимир Ілліч

 

Одеське обласне управління лісового та  мисливського господарства

12.

Дзядзин

Микола Тихонович

Вилківська об’єднана територіальна громада

13.

Дьяков

Олег Анатолійович 

ГО «Центр регіональних досліджень»

14.

Зуб

Володимир Петрович

 

Ізмаїльський прикордонний загін  Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України

15.

Іванова

Ліліана Миколаївна

КО «Центр сталого розвитку та екологічних досліджень Дунайського регіону»

16.

Коморін

Віктор Миколайович

Українській науковий центр екології моря

17.

Кононенко

Юрій Володимирович

ДП «Адміністрація морських портів України»

18.

Кіліян

Виктор Іванович

Рибоаграрний багатопрофільний кооператив

«Ново-Некрасівський»

19.

Кузьменко

Олексій Миколайович

Державна екологічна інспекція Кримсько-Чорноморського округу

20.

Кустуров

Володимир Борисович

ГУ Держспоживслужби в Одеській області

 

21.

Маслов

Юрій Костянтинович

Місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону», голова басейнової ради

22.

Махненко

Юрій Юхимович

Дунайський регіональний офіс водних ресурсів Держводагентства України, заступник голови басейнової ради

23.

Морозов

Віктор Миколайович

Дунайська гідрометеорологічна обсерваторія ДСНС України

24.

Нестеренко

Михайло Олександрович

 

ГО «Рівайлдінг Україна»

25.

Петрів

Іван Михайлович

Управління аграрної політики Одеської ОДА

26.

Потоп

Василь Іванович

БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Держводагентства

27.

Рубель

Олег Євгенович

Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України

28.

Тихонов

Володимир Прокопович

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Дружба»

29.

Чалий

Дмитро Сергійович

ПрАТ «Українське Дунайське Пароплавство»

30.

Шатохіна

Ірина Вадимівна

Департаменту екології та природних ресурсів Одеської ОДА

31.

Яловий

Миколай Миколайович

ГУ ДСНС з надзвичайних ситуацій в Одеській області

 

Голова басейнової ради   Ю.Маслов