Персональний склад басейнової ради нижнього Дніпра

опубліковано 27.05.2021 08:54

Склад басейнової ради нижнього Дніпра

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради

Організація, яку представляє

1

Альошин Борис Борисович

Приватне підприємство «Дніпро-А-Агро»

2

Андрєєв Василь Генріхович

Інститут проблем природокористування та екології Національної академії  наук України

3

Андрієнко Ігор Олегович

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра

4

Березань Сергій Сергійович

Дніпропетровська обласна рада

5

Білий Володимир Миколайович

Товариство з обмеженою відповідальністю «НВП «5 елемент»

6

Бойко Олександр Трохимович

Кіровоградська обласна організація Товариства меліораторів та водогосподарників України

7

Брагінець Ігор Васильович

Громадська спілка «Аграрний союз України»

8

Валуєв Олександр Євгенович

Регіональний офіс водних ресурсів у Харківській області

9

Василенко Лариса Михайлівна

Херсонська міська дитяча громадська екологічна організація «Ластівка»

10

Власова Валерія Олександрівна

Комунальне підприємство «Водоканал» м. Запоріжжя

11

Волошин Микола Миколайович

Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет»

12

Гайдук Катерина Іванівна

Регіональний офіс водних ресурсів у Кіровоградській області

13

Гоголев Андрій Іванович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Тачанка Сад»

14

Гуляєва Оксана Олександрівна

Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго»

15

Домбровський Костянтин Олегович

Громадська організація «Дзига»

16

Дубняк Сергій Сергійович

Інститут гідробіології Національної академії  наук України

17

Дубович Віктор Олександрович

Нехворощанська ОТГ Полтавського району

Полтавської області

18

Дуденко Борис Леонідович

Міське комунальне підприємство «Миколаївводоканал»

19

Замазєєва Ганна Володимирівна

Миколаївська обласна рада

20

Заблоцький Ігор Леонідович

Товариство з обмеженою відповідальністю «УКРАГРОКОМ»

21

Зиков Андрій Володимирович

Дочірнє підприємство «Таврія» Товариства з обмеженою відповідальністю «Імперіал Агро ЛТД»

22

Ідаятов Володимир Аршидінович

Херсонська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги

23

Ізмєстьєва Алла Олексіївна

Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Нібулон»

24

Іркобаєва Олена Вікторівна

Курахівська міська рада

25

Йосипенко Ігор Васильович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Сільськогосподарське підприємство «Злато Таврії»

26

Калашник Людмила Євгенівна

Запорізька обласна рада

27

Калмуратова Людмила Євгенівна

Дочірнє підприємство «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області

28

Кальченко Валерій Михайлович

Кіровоградська обласна рада

29

Капленко Олег Володимирович

Громадська організація «Сіверський Донець – відродження»

30

Кащин Андрій Анатолійович

Акціонерне товариство «Покровський гірничо-збагачувальний комбінат»

31

Кирилов Юрій Євгенович

Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет»

32

Кириця Олексій Павлович

Державне підприємство «Східноукраїнський екологічний інститут»

33

Козлова Марина Віталіївна

Дочірнє підприємство «Лозоваводосервіс» комунального підприємства «Теплоенерго» Лозівської міської ради Харківської області

34

Коломійцев Андрій Олександрович

Приютівська селищна об’єднана територіальна громада

35

Компанієць Андрій Валерійович

Департамент захисту довкілля Запорізької обласної державної адміністрації

36

Кузора Віктор Євгенійович

Дніпропетровська обласна громадська організація «Дніпровська природна інспекція»

37

Кумановський Антон Вікторович

Дніпропетровська обласна рада

38

Курінний Віталій Юрійович

Управління каналів річки Інгулець

39

Кушко Андрій Володимирович

Комунальне підприємство «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді

40

Лавренчук Людмила Миколаївна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Олександрійський цукровий завод»

41

Лагер Сергій Олександрович

Дочірнє підприємство «Ілліч Агро-Донбас»

42

Лампіка Тетяна Вікторівна

Громадське формування з охорони громадського порядку «Екологічний патруль»

43

Левачова Тетяна Олександрівна

Департамент екологічної політики Дніпровської міської ради

44

Лейбзон Савелій Нолєвич

Музиківська сільська об’єднана територіальна громада Херсонської області

45

Лихач Олександр Володимирович

Департамент екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації

46

Мальцева Олена Володимирівна

Департамент екології Дніпропетровської обласної державної адміністрації

47

Мацків Яніна Василівна

Департамент екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської обласної державної адміністрації

48

Монастирський Олександр Миколайович

Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області

 

 

49

Неліпа Андрій Володимирович

Всеукраїнська громадська організація «Громада Рибалок України»

50

Носенко Інеса Ісаківна

Запорізька обласна громадська організація «Дивосвіт»

51

Осокіна Аліна Петрівна

Громадська організація «ЕКО ЛІГА ЦЕНТР»

52

Панков Вячеслав Миколайович

Приватне підприємство «Восток-Агро»

53

Пащенко Олег Григорович

Філія «Каховська ГЕС ім. П.С. Непорожнього» Приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго»

54

Пірогова Ірина Миколаївна

Відокремлений підрозділ «Запорізька обласна філія Всеукраїнської екологічної ліги»

55

Пічура Віталій Іванович

Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет»

56

Поплавська Інна Миколаївна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Цукрове»

57

Поставний Ігор Михайлович

Управління каналу Дніпро-Донбас

58

Пузанов Андрій Олександрович

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра

59

Рескаленко Юрій Володимирович

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради

60

Рибалко Інна Георгіївна

Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов'я

61

Рибалко Сергій Вікторович

Херсонська обласна рада

62

Рильський Олександр Федорович

Запорізький національний університет

63

Рябова Ірина Ярославівна

Гуляйпільська районна державна адміністрація Запорізької області

64

Рязанцев Іван Михайлович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Славутич»

 

65

Сивак Костянтин Валерійович

Державна екологічна інспекція Південного округу

66

Скакальський Олександр Володимирович

Громадська спілка «Громадська екологічна платформа»

67

Степанова Маргарита Михайлівна

Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської обласної державної адміністрації

68

Третяков Володимир Іванович

Товариство з обмеженою відповідальністю агрофірма «Сади України»

69

Трофанчук Сергій Іванович

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

70

Туз Руслан Васильович

Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області

71

Феліндаш Віталій Іванович

Відокремлений підрозділ «Курахівська теплова електрична станція» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Східенерго»

72

Філіна Ольга Миколаївна

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації

73

Ходосовцев Олександр Євгенійович

Громадська організація «Національний екологічний центр України»

74

Холіна Інна Вікторівна

Публічне акціонерне товариство «Запорізький металургійний комбінат «Запоріжсталь»

75

Чачібая Олексій Григорович

Національний природний парк «Нижньодніпровський»

76

Чехун Ольга Василівна

Регіональний офіс водних ресурсів у Дніпропетровській області

77

Чумаченко Ігор Миколайович

Запорізька обласна рада

78

Шапоринська Наталія Миколаївна

Херсонський обласний осередок Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина»

79

Шумей Олександр Іванович

Херсонська державна морська академія

80

Юдін Ігор Юрійович

Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу»

81

Ярошенко Петро Дмитрович

Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал»