Персональний склад басейнової ради Дністра

опубліковано 28.05.2021 08:52

Склад басейнової ради Дністра
 
з/п
Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради
Організація, яку представляє
1
Апостол Михайло Володимирович
Радник Міністра внутрішніх справ України, радник Першого віце-прем’єр-міністра України з питань агропромислового комплексу (на громадських засадах)
2
Басараб Сергій Михайлович
Івано-Франківська обласна рада
3
Білик Володимир Якимович
Хмельницька обласна державна адміністрація
4
Білоконь Микола Васильович
Чернівецька обласна державна адміністрація
5
Боліновський Андрій Володимирович
Приватне агропромислове підприємство «АГРОПРОДСЕРВІС»
6
Бухтіяров Михайло Петрович
Біляївська міська рада
7
Вадзюк Степан Несторович
Громадська рада при управлінні екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації
8
Гайдук Ігор Володимирович
Тернопільська обласна державна адміністрація
9
Гречаник Руслан Мар’янович
Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації
10
Грицишин Петро Михайлович
Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія»
11
Гричулевич Лілія Олександрівна
Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю
12
Гольцов Володимир Іванович
Філія «Інфоксводоканал» Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс»
13
Гордійчук Валерій Григорович
Комунальне підприємство «Міськтепловодоенергія»
14
Грубінко Василь Васильович
Гідроекологічне товариство України
15
Гуляєва Оксана Олександрівна
Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго»
16
Димінський Юрій Мар'янович
Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
17
Дяконович Ілля Мар’янович
Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг
18
Заяць Веліна Владиславівна
Дунаєвецька міська рада
19
Зонова Марія Володимирівна
Управління розвитку територій та інфраструктури Вінницької обласної державної адміністрації
20
Іващенко Олексій Юрійович
Міжнародний благодійний фонд «ЄвроАзія»
21
Кавуля Андрій Васильович
Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет
22
Казимиров Роман Олегович
Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю  «Південьагропереробка»
23
Катрук Юрій Іванович
Товариство з обмеженою відповідальністю  «АМГ Миронівське»
24
Капуста Тарас Ярославович
Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства
25
Качор Володимир Ігорович
Приватне підприємство «Гідропроект»
26
Кімачук Роман Михайлович
Комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром»
27
Клим В’ячеслав Степанович
Філія «Дністровська ГЕС» Приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго»
28
Клімов Сергій Васильович
Національний університет водного господарства та природокористування
29
Ключник Наталія Леонідівна
Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»
30
Коваль Володимир Миронович
Приватне акціонерне товариство «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал»
31
Ковтун Андрій Васильович
Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну
32
Ковтун Михайло Іванович
Обласне комунальне підприємництво «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича»
33
Кузьма Володимир Антонович
Комунальне підприємство «Тернопільводоканал»
34
Ладовський Микола Васильович
Державна екологічна інспекція Карпатського округу
35
Лашта Оксана Володимирівна
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ґудвеллі Україна»
36
Лучко Михайло Романович
Громадська рада при Тернопільській обласній державній адміністрації
37
Макар Михайло Мар’янович
Товариство з обмеженою відповідальністю «Захід-Агро МХП»
38
Мальований Мирослав Степанович
Національний університет «Львівська політехніка»
39
Мандрик Олег Миколайович
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
40
Мантурова Оксана Василівна
Інститут гідробіології Національної академії наук України
41
Маланич Микола Миколайович
Державна екологічна інспекція у Львівській області
42
Матвєєв Микола Дмитрович
Неурядова організація «Товариство подільських природодослідників та природолюбів»
43
Микитка Геннадій Вікторович
Громадська організація «Центр європейської інтеграції»
44
Милий Денис Юрійович
Тернопільська обласна рада
45
Миронюк Степан Богданович
Національний природний парк «Дністровський каньйон»
46
Михайлюк Роман Йосипович
Дністровське басейнове управління водних ресурсів
47
Міронова Наталія Геннадіївна
Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги
48
Морозова Тетяна Василівна
Чернівецька обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
49
Наумов Едуард Михайлович
Волочиське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства «Джерело»
50
Озеранець Олег Тарасович
Регіональний офіс водних ресурсів у Тернопільській області
51
Орлова Тетяна Миколаївна
Одеська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги
52
Пилипович Ольга Василівна
Львівський національний університет імені Івана Франка
53
Пліхтяк Андрій Дмитрович
Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації
54
Проців Галина Петрівна
Всеукраїнська громадська організація «Національний екологічний центр України»
55
Роженко Микола Васильович
Нижньодністровський національний природний парк
56
Розметанюк Василь Іванович
Громадська організація «Національна природоохоронна агенція» (НПА) в Івано-Франківську
57
Рудський Олександр Леонідович
Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоінвест»
58
Ряба Віта Дмитрівна
Комунальне підприємство «Чернівціводоканал»
59
Сабрам Юрій Михайлович
Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області
60
Савка Петро Степанович
Акціонерне товариство «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» «ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС»
61
Слесаренок Світлана Федорівна
Громадська організація «Чорноморський жіночий клуб»
62
Стратійчук Ігор Павлович
Могилів-Подільське міське комунальне підприємство «Водоканал»
63
Субота Василь Йосипович
Філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго»
64
Тернова Юлія Вадимівна
Громадська рада при Біляївській районній державній адміністрації
65
Ткач Анатолій Олексійович
Вінницька обласна рада
66
Ткаченко Денис Григорович
Селянське (фермерське) господарство «Обрій»
67
Томчишен Олександр Олександрович
Приватне підприємство «Маяк»
68
Фрідман Артур Давидович
Хмельницька обласна рада
69
Холод Юрій Ігорович
Львівська обласна рада
70
Шагала Роман Миколайович
Комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради
71
Ющенко Юрій Сергійович
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
72
Яворська Олена Григорівна
Донецький національний університет імені Василя Стуса