Персональний склад басейнової ради Десни та верхнього Дніпра

опубліковано 23.07.2020 14:09

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного агентства
водних ресурсів України
від 19.12.2019 № 764

СКЛАД БАСЕЙНОВОЇ РАДИ ДЕСНИ ТА ВЕРХНЬОГО ДНІПРА

 

 

з/п
ПІБ
члена басейнової ради

Організація, яку представляє

     

1

Помазна

Світлана Іванівна

ПАТ «Чернігіврибгосп»

2

Усенко

Федір Іванович

ТОВ «Гетьманське»

3

Ванаков

Олександр Віталійович

ПрАТ «Сумирибгосп»

4

Борисова

Тетяна Миколаївна

КЕП «Чернігівська ТЕЦ» ТОВ ФІРМИ «ТЕХНОВА»

5

Симонець

Наталія Володимирівна

ПАТ «Фармак»

6

Шевченко

Ольга Олексіївна

КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради

7

Міхньов

Олександр Миколайович

КП «Виробниче управління водопровідно-каналіза-ційного господарства» Шосткинської міської ради

8

Костюк

Володимир Андрійович

ПрАТ «Акціонерна компанія «КИЇВВОДОКАНАЛ»

9

Скороход

В’ячеслав Миколайович

Навчально-науковий інститут історії, етнології та правознавства ім.О.М.Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім.Т.Г.Шевченка

10

Цибуля

Сергій Дмитрович

Чернігівський національний технологічний університет

11

Середа

Тетяна Миколаївна

Інститут гідробіології НАНУ

12

Сластьон

Ольга Михайлівна

ГО «За відродження Десни»

13

Потоцька

Світлана Олександрівна

Чернігівська обласна організація Українського ТОВ охорони природи

14

Седячко

Валентина Миколаївна

ГО «Нові перспективи природно-заповідних територій Чернігівщини»

15

Кузьміна

Тетяна Миколаївна

ГО «Центр екологічних досліджень»

16

Хомутіннік

Сергій Петрович

Громадська рада при Сумській облдержадміністрації

17

Цвєткова

Ганна Максимівна

ВЕГО «Мама-86»

18

Білик

Ігор Михайлович

ГО «ЕкоРевізор»

19

Полянська

Катерина Валентинівна

Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина»

20

Рак

Валентин Борисович

ГО «ЕкоГромада»

21

Овсєєнко

Руслан Русланович

Чернігівський обласний центр з гідрометеорології

22

Новик

Василь Андрійович

Чернігівська обласна державна адміністрація

23

Бойко

Віталій В’ячеславович

Ямпільська районна державна адміністрація

24

Дідур

Арсен Володимирович

Голова басейнової ради,

Чернігівська обласна рада

25

Черненко

Андрій Валентинович

Чернігівська міська рада

26

Шавша

Олексій Миколайович

Березівська сільська рада Глухівського району Сумської області

27

Грудницька

Наталія Миколаївна

Заступник голови басейнової ради,

Деснянське басейнове управління водних ресурсів

28

Вакарчук

Олена Василівна

Регіональний офіс водних ресурсів у Сумській області

29

Лесик

Павло Якович

Трубізьке міжрайонне управління водного господарства БУВР середнього Дніпра