Новини

10.05.2020 09:56

10 травня - День матері!

Мама – найрідніша у світі людина, берегиня сім’ї, ідеальна для своєї дитини. Привітайте сьогодні своїх матусь із цим святом! Обніміть їх та скажіть, як любите і які вони важливі для вас! З Днем матері, наші любі матусі!
Детальніше
news
09.05.2020 10:44

Не забуваймо сьогодні про тих, завдяки кому ми живемо у вільній Україні – ветеранів Другої світової війни!

Сьогодні Держводагентство шанує наших ветеранів та вітає їх із Перемогою у Другій світовій війні. Для ветеранів цей день – це передусім пам'ять про ті важкі часи та лиха, які принесла Друга світова війна Україні. Фахівці Держводагентства ніколи не забувають про внесок ветеранів водної сфери  у Перемогу та щороку вітають їх із цим визначним днем – Днем перемоги. Щоправда, прикро визнавати, але
Детальніше
news
09.05.2020 08:53

9 травня – 75-та річниця перемоги людства над нацизмом у Другій світовій війні!

Ми пам’ятаємо та вшановуємо подвиг ветеранів, котрі боролися з нацизмом і перемогли його та кажемо – НІКОЛИ ЗНОВУ! ПАМ'ЯТАЄМО - ПЕРЕМАГАЄМО!
Детальніше
news
08.05.2020 13:40

Про спрощення процедури оренди водойм

Чи знаєте ви, що близько 30 тис. водних об’єктів використовуються без договору оренди водного об’єкта, і відповідно щорічно місцеві бюджети загалом недоотримують орієнтовно до 60 млн. грн. за таку оренду? Все це зумовлено ускладненою процедурою оформлення правовстановлюючих документів при користуванні водним об’єктом та земельною ділянкою навколо нього (укладання двох договорів: договір оренди во
Детальніше
news
08.05.2020 08:23

8 травня – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

Давайте сьогодні згадаємо кожного українця, який у ті роки боровся із нацизмом, а також інших жертв війни. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Українці теж зробили значний внесок у перемогу над нацизмом. Ціною цього стали надзвичайні втрати – тоді загинуло понад вісім мільйонів українців. ПАМ’ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!
Детальніше
news