Напрацювання кроків у розробленні плану управління басейном річок Приазов’я та започаткування Дня річки Молочна

опубліковано 16.05.2019 09:07

Ці та інші питання обговорювали члени басейнової ради річок Приазов'я на своєму першому засіданні 15 травня 2019 року. Упродовж засідання присутні визначилися із подальшим планом роботи басейнової ради у 2019 році.

Також визначили першочергові кроки для розроблення плану управління басейном річок Приазов’я, зокрема, підготовку матеріалів до другого розділу Плану управління річковим басейном (основні антропогенні впливи на кількісний та якісний стан поверхневих і підземних вод).

На засіданні присутні вирішили створити робочі групи, які напрацьовуватимуть пропозиції для вирішення екологічних проблем річки Молочна та Молочного лиману.

Крім того, члени басейнової ради обговорили та визначилися з датою відзначення Дня річки Молочна, який тепер святкуватимуть щороку 10 жовтня.

День річки Молочна - заплановано організовувати, як масштабну екологічну акцію, яка буде спрямована на залучення широких верств населення до збереження водних ресурсів, їх охорони, раціонального використання та відтворення.

 Захід відбувся за участю представників місцевих органів влади, Запорізького обласного центру з гідрометеорології, Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції у Запорізькій області, Таврійського державного агротехнологічного університету, Аграрного Союзу Запорізької області, а також представників сільгосппідприємств, водогосподарських організацій та засобів масової інформації.