Ірина Овчаренко: «Особистий стимул кожного водника пришвидшує ефективне управління водними ресурсами»

опубліковано 15.02.2018 19:44

У місті Дніпро Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства під час засідання колегії про підсумки діяльності за 2017 рік націлювала керівників водогосподарських організацій на спільну роботу для досягнення головної мети: доброго стану вод України.
Аналізуючи роботу представників регіональних водогосподарських організацій, Ірина Овчаренко зазначила: «Кожен річковий басейн індивідуальний і по-своєму особливий.
Специфіка управління водними ресурсами на території Карпатського регіону та південного степу істотно різняться. Тільки достеменно розуміючи особливості річкового басейну можна приймати ефективні управлінські рішення.
Загальні результати з реалізації басейнового принципу управління водними ресурсами України залежать від відповідального ставлення кожного працівника до виконуваної ним роботи».
Василь Гребінь, професор Національного університету імені Тараса Шевченка, наголошував на необхідності профільної освіти майбутніх фахівців водогосподарників. Адже майбутнє саме за ними. І вони на основі сучасних ґрунтовних знань та враховуючи європейські практики зможуть крокувати практичним шляхом удосконалення водної політики в Україні.
Голова громадської ради Лілія Гричулевич акцентувала увагу присутніх на екологічних заходах. Інформувала про громадські ініціативи зі збереження водних ресурсів та їх відновлення.
Після засідання колегії водогосподарники вшанували пам'ять загиблих на Алеї пам'яті воїнів АТО. Адже героїчні вчинки українських патріотів надихають боротися та наполегливо працювати для кращого майбутнього нашої країни.