Днями на Закарпатті відбулося засідання басейнової ради річки Тиса

опубліковано 06.12.2019 14:48

Так, серед багатьох питань порядку денного Едуардом Осійським – представником БУВР Тиси, було презентовано проєкт «Зміцнення транскордонної безпеки спільними заходами, спрямованими на запобігання паводків та затоплення внутрішніми водами у межиріччі річок Тиса і Тур».

За словами доповідача, втілення проєкту дозволить реконструювати лівобережну дамбу на р. Тиса та захистити населені пункти та території від шкідливого впливу паводків по обидва боки кордону (ділянка Теково-Гетиня Виноградівського району довжиною 9,5 км).

Про здійснення місцевими органами виконавчої влади заходів для покращення якості очистки стоків і виключення скиду забруднених стічних вод у водні об’єкти басейну річки Тиса проінформував представник Закарпатської ОДА.

Начальник БУВР Тиси Олег Кисіль розповів про розчистку русел річок від гравійно-піщаних наносів, не змінюючи русла річок та не чіпаючи донних відкладів.

Наприкінці заходу членами басейнової ради було узгоджено протокольне рішення із яким можна буде згодом ознайомитися на сайті БУВР Тиси за посиланням: http://buvrtysa.gov.ua/newsite/?page_id=18128