Дніпро об’єднав свої басейнові ради

опубліковано 18.12.2018 17:09

18 грудня у м. Нова Каховка було створено басейнову раду нижнього Дніпра.
До басейнової ради увійшло 60 представників із різних галузей: водокористувачі, представники науки та освіти, громадських організацій, що здійснюють свою діяльність у межах суббасейну нижнього Дніпра, посадові особи центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з восьми областей України.
Головою басейнової ради обрано Брагінця Ігоря Васильовича, члена ради громадської спілки «Аграрний союз України» та члена громадської ради при Держводагентстві.
Заступником голови басейнової ради обрано Андрієнка Ігоря Олеговича, начальника Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра.
Також обрано персональний склад та секретаріат ради.
Директор департаменту водного менеджменту Ольга Лисюк звернулась до членів басейнової ради нижнього Дніпра з пропозицією активно долучитись до процесу формування та реалізації заходів у межах басейну, які спрямовані на досягнення «доброго» стану вод.
Новообраний голова басейнової ради нижнього Дніпра, який представляє водокористувачів, зокрема тих, що використовують водні ресурси для зрошення земель, підтвердив напрямки роботи басейнової ради, як консультативно-дорадчого органу у сприянні впровадженню інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами суббасейну нижнього Дніпра.
Басейнова рада нижнього Дніпра стане консультативно-дорадчим органом, який напрацьовуватиме шляхи вирішення екологічних проблем у межах суббасейну нижнього Дніпра.
Суббасейн нижнього Дніпра охоплює територію Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Харківської, Донецької та Полтавської областей.
 
Вітаємо! Сформувалися, тепер до роботи!