Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра продовжує роботу

опубліковано 10.10.2019 16:14

10 жовтня 2019 року на Чернігівщині відбулося засідання басейнової ради Десни та верхнього Дніпра.
У  черговий раз водокористувачі, науковці, члени громадських організацій, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування об’єднали зусилля по вирішенню питань з управління водними ресурсами та розробки елементів плану управління річковим басейном Десни та верхнього Дніпра.
На заході було обговорено важливі питання створення в басейні Десни територій та об’єктів природно-заповідного фонду, міжнародного біосферного резервату та відновлення болотних комплексів; охорони та менеджменту Смарагдових територій в басейні Десни.
Крім того, окрему увагу приділили проблемам впливу зміни клімату (посухи) на водні ресурси та приклади заходів з водної адаптації в басейні Десни та верхнього Дніпра, не оминули увагою і проведення цьогорічного Дня Десни – 2019.
Після затвердження плану роботи на наступний рік та прийняття важливих рішень у частині впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами члени басейнової ради відвідають Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», де висадять плодові дерева.
З більш детальною інформацією згодом можна буде ознайомитися на сайті Держводагентства у розділі «Басейнова рада Десни та верхнього Дніпра» за посиланням: https://www.davr.gov.ua/basejnova-rada-desni-ta-verhnogo-dnipra