Актуально про формування нового складу громадської ради при Держводагентстві

опубліковано 27.09.2021 09:55

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України затвердила список кандидатів для участі у зазначених зборах.
 
Відповідне рішення було прийняте на черговому засіданні ініціативної групи.
 
Учасники засідання розглянули усі подані документи від представників інститутів громадянського суспільства, що бажають взяти участь в установчих зборах, на предмет відповідності встановленим вимогам згідно з положенням про громадську раду при Держводагентстві та затвердили список кандидатів на обрання до складу громадської ради.
 
Разом з тим у ході розгляду документів було визначено представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, у зв’язку з невідповідністю поданих документів вимогам ключових пунктів положення про громадську раду.
 
За підсумками обговорення ініціативна група рекомендувала Держводагентству не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до дати проведення установчих зборів оприлюднити на офіційному сайті список кандидатів до громадської ради, а також перелік інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.
 
Окрім того, учасники засідання обговорили можливі формати проведення установчих зборів у разі погіршення епідеміологічної ситуації в Києві та напрацювали відповідні оптимальні рішення з цього питання.
 
Нагадаємо, установчі збори для формування нового складу громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України відбудуться 8 жовтня 2021 року об 11:00.
 
Усю актуальну інформацію щодо формування нового складу громадської ради Держводагентство публікуватиме на своєму офіційному порталі, тож стежте за новинами на сайті відомства та сторінках у соціальних мережах, щоб нічого не пропустити.