22 листопада відбудеться засідання Басейнової ради Південного Бугу

опубліковано 08.11.2019 11:18

Під час засідання басейнової ради розглядатимуться такі питання:

1. Стан формування плану управління річковим басейном Південного Бугу.

2. Залучення потенціалу науки та освіти для вирішення проблем басейну річки Південний Буг.

3. Організаційні питання роботи басейнової ради.

4. Різне.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

Час та місце проведення засідання: 12.00, м. Вінниця. вул. Хмельницьке шосе, 95, Вінницький національний технічний університет, головний навчальний корпус, 2-й поверх, аудиторія 222.

Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи Галузової Інни Вячеславівни – начальника відділу водних відносин та басейнової взаємодії Басейнового управління водних ресурсів Південного Бугу (0432) 52-09-74, 067-389-63-74, vodares@gmail.com

Акредитація ЗМІ: тел.: (0432) 52-09-74, (067) 389-63-74, vodares@gmail.com

Довідково:

Основними завданнями басейнової ради є сприяння забезпеченню інтегрованого управління водними ресурсами у межах території басейну Південного Бугу, надання пропозицій до проєкту плану управління річковим басейном та оцінка його виконання, забезпечення узгодження інтересів та координації дій заінтересованих сторін щодо управління водними ресурсами, сприяння співпраці центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, в т.ч. міжнародних.

Водна Рамкова Директива 2000/60/ЄС (ВРД ЄС) Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2000 року, яка встановлює рамки для дій Співтовариства у сфері водної політики, є одним з головних юридичних документів, відповідно до якого здійснюється управління водними ресурсами в державах-членах ЄС. Головною екологічною ціллю Директиви є запобігання погіршенню стану всіх поверхневих та підземних вод.