19 грудня відбулося засідання басейнової ради річок Причорномор’я

опубліковано 20.12.2019 10:17

Теми, які були заплановані для розгляду, викликали інтерес не лише у членів басейнової ради, але й у запрошених та журналістів.

Рада розпочала свою роботу з обговорення стану виконання заходів, запланованих на 2019 рік Регіональною програмою збереження та відновлення водних ресурсів у басейні Куяльницького лиману на 2019 – 2023 роки. 

Також  присутні не оминули увагою основні шляхи імплементації Водної рамкової директиви в рамках впровадження європейських стандартів і норм у сферу управління водними ресурсами та якістю води в басейні річок Причорномор’я.

Обговорення заходів по відновленню водних ресурсів, можливі проєктні рішення щодо сучасних екологічно спрямованих підходів по відновленню малих річок з реконструкцією частин ГТС та розробкою заходів від шкідливої дії вод викликали жваву дискусію не лише членів басейнової ради, але і всіх запрошених.

Результатом продуктивної роботи засідання стали узгоджені рішення басейнової ради, які згодом будуть викладені у протоколі та відповідних зверненнях ради.