11.04.2017 22:48
 Версія для друку

Персональний склад колегії Держводагентства

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Держводагентства
від 05.12.2018 № 908

 

Персональний склад колегії
Державного агентства водних ресурсів України

 

1.

ОВЧАРЕНКО

Ірина Іванівна

Голова Агентства – голова колегії

(за посадою)

2.

БАБЧУК

Валерій Станіславович

заступник директора департаменту - начальник відділу координації діяльності територіальних органів департаменту водного менеджменту

 

3.

ГВОЗДЕНКО

Павло Валерійович

заступник Голови Агентства

(за посадою)

4.

ГРЕБІНЬ

Василь Васильович

 

професор кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(за згодою)

5.

ГРИЧУЛЕВИЧ

Лілія Олександрівна

представник громадської організації «Чорноморський жіночий клуб», голова громадської ради при Держводагентстві

(за згодою)

6.

ДЕХТЯРЕНКО

Сергій Стахович

заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України

(за згодою)

7.

КИСІЛЬ

Олег Анатолійович

начальник БУВР Тиси

 

8.

КЛАДІЄВ

Володимир Миколайович

керівник Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України при Президентові України

(за згодою)

9.

КОМАХА

Олена Олександрівна

директор фінансово-економічного департаменту - головний бухгалтер

 

10.

КУЗЬО

Микола Степанович

заступник Міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції

(за згодою)

11.

ЛЕБІДЬ

Юлія Вікторівна

начальник юридичного відділу

 

12.

ЛИСЮК

Ольга Гаврилівна

директор департаменту водного менеджменту

 

13.

МИХАЙЛЮК

Роман Йосипович

начальник Дністровського БУВР

 

14.

ПОТОП

Василь Іванович

начальник БУВР Причорномор’я та нижнього Дунаю

 

15.

РИБАК

Іван Петрович

народний депутат України, Голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

(за згодою)

16.

РОЗГОН

Вячеслав Анатолійович

заступник директора департаменту - начальник відділу з управління інфраструктурою департаменту водного менеджменту

 

17.

САМОСУД

Світлана Василівна

голова Профспілки працівників агропромислового комплексу України

(за згодою)

18.

УРУПА

Микола Миколайович

начальник БУВР середнього Дніпра

 

19.

ХОРЄВ

Михайло Юрійович

перший заступник Голови Агентства

(за посадою)