06.02.2019 08:53
 Версія для друку

Персональний склад басейнової ради середнього Дніпра

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державного агентства
водних ресурсів України
від 13.11.2018 845

 

Склад басейнової ради середнього Дніпра

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради

Організація, яку представляє

1.

Азима Василь Іванович

БУВР річки Прип’ять

2.

Амосов Михайло Ігорович

Центр екологічних ініціатив «Екодія»

3.

Андрущенко  Андрій Володимирович

Департамент  екології та природних ресурсів Київської ОДА

4.

Афанасьєв Сергій  Олександрович

Інститут гідробіології НАНУ

5.

Бабій Петро Олександрович

РОВР річки Рось

6.

Білик Ігор Михайлович

ГО «Екоревізор»

7.

Близнюк Іван Федорович

ПрАТ «Велика  Круча»

8.

Білецький Кирило Володимирович

ДВК ЦГО імені Бориса Срезневського

9.

Бова Юрій Анатолійович

Тростянецька міська рада Сумської області

10.

Борисова Олександра Володимирівна

КП «Плесо»

11.

Букрєєв Юрій Васильович

Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ

12.

Бублик Андрій Анатолійович

ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед»

13.

Вакарчук Олена Василівна

РОВР у Сумській області

14.

Вишневський Віктор  Іванович

Спілка журналістів України

15.

Вольф Василь Людвигович

Олександрійське міжрайонне управління водного господарства РОВР у Кіровоградській області

16.

Ворона Анатолій Петрович

Приватне сільськогосподарське підприємство «Дніпро»

17.

Гайдай  Тетяна Василівна

ТОВ «Прилуцький завод – «БІЛКОЗИН»

18.

Гайдук Катерина Іванівна

РОВР у Кіровоградській області

19.

Гайдученко Олександр Олександрович

ГО«Асоціація органів самоорганізації населення м.Києва»

20.

Гапонова Тетяна Василівна

Українське товариство охорони природи

21.

Голік  Юрій Степанович

ГО Екологічної ради Полтавщини Науково-технічного центру Інженерної академії України

22.

Гончаренко Олександр Володимирович

КП «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

23.

Гончаренко Сергій Олександрович

Асоціації «Промислово-будівельна група «Ковальська»

24.

Гончаренко Тетяна Іванівна

Золотоніська  районна  рада Черкаської області

25.

Горлач Марина Володимирівна

Черкаська обласна профспілкова організація працівників АПК

26.

Гребенюк Олександр Геннадійович

ПАТ«СУМИХІМПРОМ»

27.

Гребінь Василь Васильович

Київський національний університет  імемі Тараса Шевченка,

28.

ГриньВасиль Андрійович

Філія «Канівської ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго»

29.

Грудницька  Наталія Миколаївна

Деснянське БУВР

30.

Довгопола  Юлія Олексіївна

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування»

АТ «Укргазвидобування»

31.

Домбровський Роман Васильович

Світловодська районна рада Кіровоградської області

32.

Еренбург Ігор Юрійович

РОВР у Полтавській області

33.

Жуковський  Анатолій Кирилович

 

Обухівське  міжрайонне управління водного господарства БУВР середнього Дніпра

34.

Забуга Андрій Олексійович

 

Ірпінське міжрайононне управління водного господарства БУВР середнього Дніпра

35.

Калашник Аліна Юріївна

КП «Міськводоканал» Сумської міської ради

36.

Капуста Тарас Ярославович

Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства

37.

Коваль Віталій Володимирович

Черкаської ОДА

38.

Ковтун Петро Володимирович

ТОВ «Овочева технологічна  компанія»,

  39.

Коновалова Ніна Миколаївна

БУВР середнього Дніпра

40.

Корнійчук Микола Анатолійович

ТОВ «Малин Енергоінвест»

41.

Кривозуб Ігор Володимирович

Департамент екології та природних ресурсів Сумської ОДА

42.

Куліш Жанна Вікторівна

Черкаський РОВР

43.

Куценко Віталій Леонідович

ГО «Українська природоохоронна група»

44.

Кучер Роман Валерійович

ГО Всеукраїнська асоціація «Суспільство»

45.

Ликов Дмитро Ігорович

Департамент містобудування та архітектури Київської ОДА

46.

Лисенко Олександр Федорович

ГО «Еколіга»

47.

Магера Андрій Павлович

Вінницьке регіональне управління водних ресурсів

48.

Майбоженко Володимир Володимирович

Київська обласна рада

49.

Максименко Володимир Миколайович

Голова басейнової ради, ТОВ «Укрбудінвест»

50.

Мельничук Віктор Павлович

ГО Національний екологічний центр України          

51.

Мікрюков Ігор Павлович

Черкаська філія «Зеа Новосвіт»

52.

Наумчук Володимир Михайлович

 

Бердичівське МУВГ БУВР р. Прип’ять

53.

Неліпа Андрій Володимирович

ГО  «Громада рибалок України»

54.

Новицький Дмитро Юрійович

ПрАТ«АК»Київводоканал»

55.

Никифоров Володимир Валентинович

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

56.

Ніколенко Олександр Сергійович

КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»

57.

Осокіна Аліна Петрівна

ГО «ЕКО ЛІГАЦЕНТР»

58.

Пазинич Сергій Феодосійович

ТОВ «Агропромислова компанія «Маїс»

  59.

Пилипченко Олександр Володимирович

СТОВ «Дружба-«Нова»

  60.

Панченко Олександр Сергійович

Управління каналу «Дніпро-Інгулець»

61.

Пляцук Леонід Дмитрович

Сумський державний університет

62.

Рак  Валентин Борисович

ГО «Екогромада»

63.

Репінський  Андрій Станіславович

ГО «Корчувате –наш дім»

64.

Романюк Микола Олександрович

ОКВП  «Дніпро- Кіровоград» Кіровоградська обласна рада

65.

Сандалова Ганна Олександрівна

Київська міська рада

66.

Середа Олександр Іванович

ГО «Укррятвод»

67.

Сіренький Сергій Петрович

Житомирська  ОДА

68.

Стець  Галина Василівна

ГО «Смарт сіті Хаб»

69.

Твердовський Сергій Сергійович

Світловодська РДА Кіровоградська область

70.

Тетерський Володимир Романович

Радомишльська міська рада Житомирська область

71.

Титаренко Лариса Миколаївна

Черкаський національний університет
імені Богдана Хмельницького

72.

Товстий Роман Іванович

Полтавської ОДА

  73.

Трохименко Валентина Іванівна

КП «Прилуки тепловодопостачання» Прилуцька міська рада Чернігівська область

74.

Урупа Микола Миколайович

Начальник БУВР середнього Дніпра

 

75.

Федюн Олексій Михайлович

Кременчуцька міська рада Полтавська область

76.

Фомичов Володимир Опанасович

Товариства меліораторів та  водогосподарників України у Полтавській  області

77.

Цвєткова Ганна Максимівна

ВЕГО «МАМА - 86»

78.

Центило Леонід  Васильович

ТОВ «Агрофірма Колос»

79.

Чайка  Олександр Вікторович

ПрАТ  АК «Укргідроенерго»

80.

Чаус Іван Володимирович

Київська обласна торгово-промислова палата

81.

Череватенко Катерина Миколаївна

ГО  «За відродження Десни»

82.

Чернявський Павло Петрович

ГО «Житомирська обласна організація  сприяння люстрації»

83.

Чехун Ольга Василівна

РОВР у Дніпропетровській області

84.

Шведенко Микола Миколайович

РОВР у Черкаській області

85.

Швець Володимир Васильович

ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія»  Філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат»

 

Голова басейнової ради Максименко В.М.