06.02.2019 09:43
 Версія для друку

Персональний склад басейнової ради річок Приазов’я

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного агентства
водних ресурсів України
від 13.11.2018  № 850

 

Склад Басейнової ради річок Приазов’я

 

Прізвище, ім’я, по батькові члена Басейнової ради

Організація, яку представляє

1

Шляховчук Володимир Андрійович

Заступник голови басейнової ради, Басейнове управління водних ресурсів річок Приазов’я

2

Блоха Анатолій Васильович

ТОВ «Таврія»

3

Любцов Євген Васильович

Фермерське господарство «Любцов»

4

Перцевий Олександр Григорович

ТОВ «Фрідом Фарм Терра»

5

Бойко Олександра Євгеніївна

Державна екологічна інспекція у Запорізькій області

6

Сорокіна Тетяна Петрівна

Запорізький обласний центр з гідрометеорології

7

Мовчан Сергій Іванович

Голова басейнової ради, Таврійський державний агротехнологічний університет

8

Барабоха Наталія Миколаївна

Приазовський національний природний парк

9

Гербст Інна Всеволодівна

КП «Південукргеологія» Білозірська комплексна геологічна партія

10

Лук’янець Олександр Сергійович

Інститут рибного господарства та екології моря

11

Пірогова Ірина Миколаївна

Запорізька обласна філія Всеукраїнської екологічної ліги

12

Ковальов Денис Сергійович

Виконавчий комітет Молочанської міської ради

13

Шляхтіна Людмила Василівна

Мелітопольська районна рада

14

Горячов Григорій Григорович

Виконавчий комітет Бердянської міської ради

 

15

Сидоренко Олександр Вікторович

Управління комунальної власності Токмацької міської ради

16

Коробка Ігор Анатолійович

Кирилівська селищна рада

17

Щербіна Катерина Петрівна

Токмацька райдержадміністрація

18

Розовенко Ірина Валентинівна

Департамент екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації

19

Самойлов Валерій Юрійович

Підприємство з іноземними інвестиціями у формі Приватного акціонерного товариства «Запорізький залізорудний комбінат»

20

Радкевич Олена Василівна

ТОВ «Акімжилсервіс»

21

Білоцерківська Наталія Олексіївна

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

22

Лихач Олександр Володимирович

Департамент екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації

23

Мітько Василь Михайлович

Нікольська районна рада

24

Лагер Сергій Олександрович

ДП «Ілліч-Агро Донбас»

25

Костін Андрій Вікторович

ПАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА»

26

Гуц Анатолій Миколайович

Нікольська районна організація воїнів інтернаціоналістів «Побратим»

27

Череп Ольга Дмитрівна

КП «Маріупольське ВУ ВКГ»

28

Пузанов Андрій Олександрович

Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра

29

Попутько Юрій Анатолійович

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської облдержадміністрації

30

Рибалко Сергій Вікторович

Херсонська обласна рада

31

Ідаятов Володимир Аршидінович

Херсонська обласна організація
Всеукраїнської екологічної ліги

32

Волошин Микола Миколайович

ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»

 

 

 

Голова Басейнової ради  С.І. Мовчан