06.02.2019 09:15
 Версія для друку

Персональний склад басейнової ради Дністра

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Державного агентства
водних ресурсів України
від _22.12.2018__ № _973__
 

Склад басейнової ради Дністра

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради

Організація, яку представляє

1

Апостол Михайло Володимирович

Радник Міністра внутрішніх справ України, радник Першого віце-прем’єр міністра України з питань агропромислового комплексу (на громадських засадах)

2

Білоус Андрій Васильович

Львівська обласна рада

3

Басараб Сергій Михайлович

Івано-Франківська обласна рада

4

Боліновський Андрій Володимирович

Приватне агропромислове підприємство «АГРОПРОДСЕРВІС»

5

Бухтіяров Михайло Петрович

Біляївська міська рада

6

Вадзюк Степан Несторович

Громадська рада при управлінні екології та природних ресурсів Тернопільської обласної державної адміністрації

7

Грицишин Петро Михайлович

Західний центр Українського відділення «Міжнародного центру наукової культури – Всесвітня лабораторія»

8

Гнип Орест Петрович

Державний регіональний проектно-вишукувальний інститут «Львівдіпроводгосп»

9

Гречаник Руслан Мар’янович

Департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації

10

Гасимов Ріафет Садиг огли

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації

11

Грубінко Василь Васильович

Гідроекологічне товариство України

12

Гордійчук Валерій Григорович

Комунальне підприємство «Міськтепловодоенергія»

13

Гольцов Володимир Іванович

Філія «Інфоксводоканал» Товариство з обмеженою відповідальністю «Інфокс»

14

Гричулевич Лілія Олександрівна

Громадська організація «МАМА-86-ОДЕСА»

15

Галак Андрій Валентинович

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області

16

Гуляєва Оксана Олександрівна

Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго»

17

Дзюблюк Тетяна Василівна

Громадська рада при Хмельницькій обласній державній адміністрації

18

Димінський Юрій Мар'янович

Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові члена басейнової ради

Організація, яку представляє

19

Заячук Мирослав Дмитрович

Чернівецька обласна державна адміністрація

20

Заяць Веліна Владиславівна

Дунаєвецька міська рада

21

Іващенко Олексій Юрійович

Міжнародний Благодійний фонд «ЄвроАзія»

22

Ігнатюк Олексій Анатолійович

Нижньодністровський національний природний парк

23

Коваль Володимир Миронович

Приватне акціонерне товариство «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал»

24

Кімачук Роман Михайлович

Комунальне підприємство «Івано-Франківськводоекотехпром»

25

Ковтун Михайло Іванович

Обласне комунальне підприємництво «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича»

26

Кузьма Володимир Антонович

Комунальне підприємство «Тернопільводоканал»

27

Крисак Іван Богданович

Тернопільська обласна державна адміністрація

28

Качка Анатолій Ярославович

Регіональний офіс водних ресурсів в Тернопільській області

29

Клим В’ячеслав Степанович

Філія «Дністровська ГЕС» Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго»

30

Кавуля Андрій Васильович

Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет

31

Кальніченко Володимир Ілліч

Хмельницька обласна державна адміністрація

32

Катрук Юрій Іванович

Товариство з обмеженою відповідальністю  «АМГ Миронівське»

33

Кременюк Михайло Володимирович

Вінницька обласна рада

34

Казимиров Роман Олегович

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю  «Південьагропереробка»

35

Клімов Сергій Васильович

Національний університет водного господарства та природокористування

36

Ключник Наталія Леонідівна

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація сільських, селищних рад та об’єднаних громад України»

37

Капуста Тарас Ярославович

Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства

38

Лашта Оксана Володимирівна

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ґудвеллі Україна»

39

Мальований Мирослав Степанович

Національний університет «Львівська політехніка»

40

Маланич Микола Миколайович

Державна екологічна інспекція у Львівській області

41

Мандрик Олег Миколайович

Голова басейнової ради, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

42

Микитка Геннадій Вікторович

Громадська організація «Центр Європейської інтеграції»

43

Михайлюк Роман Йосипович

Дністровське басейнове управління водних ресурсів

44

Морозова Тетяна Василівна

Чернівецька обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги; Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

45

Міронова Наталія Геннадіївна

Хмельницький обласний осередок Всеукраїнської екологічної ліги

46

Матвєєв Микола Дмитрович

Неурядова організація Товариство Подільських природодослідників та природолюбів

47

Магера Андрій Павлович

Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг

48

Мантурова Оксана Василівна

Інститут гідробіології Національної Академії Наук України

49

Нитка  Роман Олегович

Тернопільська обласна рада

50

Наумов Едуард Михайлович

Волочиське комунальне підприємство водопровідного-каналізаційного господарства «Джерело»

51

Озеранець Олег Тарасович

Приватне підприємство «Гідропроект»

52

Олексюк Ярослав Євгенійович

Управління агропромислового розвитку Заставнівської районної державної адміністрації

53

Пилипович Ольга Василівна

Львівський національний університет імені Івана Франка

54

Потоп Василь Іванович

Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю

55

Проців Галина Петрівна

Всеукраїнська громадська організація Національний екологічний центр України

56

Розметанюк Василь Іванович

Громадська організація «Національна природоохоронна агенція» (НПА) в Івано-Франківську

57

Ряба Віта Дмитрівна

Комунальне підприємство «Чернівціводоканал»

58

Робулець Сергій Васильович

Державна екологічна інспекція в Чернівецькій області

59

Рудський Олександр Леонідович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Енергоінвест»

60

Савка Петро Степанович

Акціонерне товариство «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» «ДТЕК БУРШТИНСЬКА ТЕС»

61

Субота Василь Йосипович

Філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго»

62

Слесаренок Світлана Федорівна

Громадська організація «Чорноморський жіночий клуб»

63

Томчишен Олександр Олександрович

Приватне підприємство «Маяк»

64

Ткачук Микола Федорович

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації

65

Ткаченко Денис Григорович

Селянське (фермерське) господарство «Обрій»

66

Тернова Юлія Вадимівна

Громадська рада при Біляївській районній державній адміністрації

67

Фенцик Роман Миронович

Товариство з обмеженою відповідальністю «Захід-Агро МХП»

68

Федорейко Валерій Степанович

Громадська рада при Тернопільській обласній державній адміністрації

69

Федорчук Володимир Володимирович

Хмельницька обласна рада

70

Цюра Орест Анатолійович

Басейнове управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну

71

Чепелюк Василь Іванович

Могилів-Подільське міське комунальне підприємство «Водоканал»

72

Шагала Роман Миколайович

Комунальне підприємство «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради

73

Шкільнюк Михайло Федорович

Національний природний парк «Дністровський каньйон»

74

Ющенко Юрій Сергійович

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

75

Яворська Олена Григорівна

Донецький національний університет імені Василя Стуса

 

Голова басейнової ради  О.Мандрик